Technique | | Lithograph |
| | 8139 - OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Körsbärsblommor, Japan, litografi, 52x73 Utrop: SEK 1500 (EUR 140) Lämna ett inropsuppdrag på detta föremål |
| | 8169 - OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Stockholmsvy, signerad, olja på duk, 54x65 Utrop: SEK 2000 (EUR 180) Lämna ett inropsuppdrag på detta föremål |
| | 8237 - OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1800-tal): Bergslandskap med hjort, olja på duk, 55x69 Utrop: SEK 4000 (EUR 360) Lämna ett inropsuppdrag på detta föremål |
| | 8245 - OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Religiöst motiv, olja på duk, 80x62 Utrop: SEK 6000 (EUR 550) Lämna ett inropsuppdrag på detta föremål |
| | 8253 D - KRANTZ, Olle (1906-1999): "Godnatt jord", signerad, Olle Krantz, olja (...) |