Technique | | Oil, Panel |
| | Jan Wojnarski 1879 Tarnów - 1937 KrakówDroga - Zaryte olej, tektura, 18,5 × 24 (...) |
Technique | | Oil, Panel |
| | Jan Wojnarski 1879 Tarnów - 1937 KrakówRzeka Raba olej, tektura, 13,5 × 19,5 (...) |
Technique | | Oil |
| | Antoni Suchanek 1901 Rzeszów - 1982 GdyniaStatek, przed 1939 r. olej, tektura, (...) |
Technique | | Oil |
| | Antoni Suchanek 1901 Rzeszów - 1982 GdyniaW porcie, przed 1939 r. olej, (...) |
Technique | | Oil |
| | Adam Bunsch 1896 Kraków - 1963 tamżeKwiaty, 1911 r. olej, płótno, 50 × 38,5 cm (...) |