Technique | | Oil |
| | Jan Wojnarski 1879 Tarnów - 1937 Kraków Nad potokiem olej, płyta, 40 × 50 cm (...) |
Technique | | Oil |
| | Rudolf Priebe 1889 - 1956 Rudolfstadt Łodzie olej, płótno, 61 x 80 cm sygn. (...) |
| | Wiktor Korecki 1890 Kamieniec Podolski - 1980 Milanówek k. Warszawy Zima olej, (...) |
Technique | | Oil, Panel |
| | Soter Małachowski-Jaxa 1867 Wolanów - 1952 Kraków Planty krakowskie, 1920 r. (...) |
Zamek – Sypialnia królewska |
| | Błażej Iwanowski 1889 Jabłonna-1966 Warszawa Zamek – Sypialnia królewska, 1930 (...) |