| | Izabela Skierska Bez tytułu, 2017 olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na (...) |
| | Anna Kołakowska Winter, 2016 olej, płótno, 17 x 20 cm (trójkątny blejtram), (...) |
| | Joanna Aninowska Królewska purpura, 2016 olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d. (...) |
| | Janusz Magiera Judith II, 2016 olej, płótno, 160 x 90 cm, sygn. p.d.: JM (...) |
| | Wojciech Adam Bański Park Skaryszewski, 2016 olej, płótno, 70 x 90 cm, sygn. (...) |