| | Marta Piórko Noc, 2016 olej, płótno, 33 x 27 cm, sygn. na (...) |
Technique | | Mixed media |
| | Katarzyna Sienkiewicz Jestem córką róży, pokłujesz sobie palce, 2016 (...) |
Czemu kwiaty zwiędły dziś |
| | Jerzy Kowal ur. 1956 Czemu kwiaty zwiędły dziś, 2014 olej, płótno, 70 x 90 cm, (...) |
Technique | | Mixed media |
| | Jędrzej Jeżykowski Zależności, 2015 olej, węgiel, płótno, 90 x 60 cm, sygn. na (...) |
Technique | | Mixed media |
| | Mirosław Wszołek Złoty Kraków, z cyklu Moje miasto, 2016 technika mieszana, (...) |