Technique | | Bronze |
| | Sitasamvara z małżonką Tybet, 19 w., brąz złocony, wys. 12 cm |
Zespół figuralny Bóstwo z głową świni z Małżonką |
Technique | | Bronze |
| | Zespół figuralny Bóstwo z głową świni z Małżonką Nepal, 19 w., brąz złocony, (...) |
Postać wzorowana na figurach z Zespołu Świątyń w Khajuraho |
Technique | | Etching |
| | Postać wzorowana na figurach z Zespołu Świątyń w Khajuraho (IX – XII w.) w (...) |
Technique | | Bronze |
| | Sitasamvara z małżonką Sino-Tybet, 19/20 w., brąz patynowany, złocony wys. 78 cm |
Plakieta ze sceną erotyczną |
Technique | | Painting |
| | Plakieta ze sceną erotyczną Chiny, XIX/XX w., porcelana malowana naszkliwnie (...) |