| | Juliusz Mieszkowski 1906 Piotrków – 1992 Żniwa na Kurpiach, 1970 r. olej, (...) |
Technique | | Oil, Panel |
| | Jadwiga Lesiecka ur. 1921 Kompozycja olej, tektura, 17,5 × 24 cm sygn. p.d.: (...) |
Technique | | Indian ink |
| | Maja Berezowska 1893 lub 1898 Baranowicze – 1978 Warszawa Uczta piórko, tusz, (...) |
Technique | | Indian ink |
| | Maja Berezowska 1893 lub 1898 Baranowicze – 1978 Warszawa Zaślubiny piórko, (...) |
Technique | | Indian ink |
| | PLN 3,000 - PLN 3,500 (EUR 717 - EUR 836) |
| | W klasztornym zaciszu piórko, tusz, papier, 26,5 × 19,5 cm w świetle passe-partout sygn. u dołu wzdłuż prawej krawędzi: (...) |