Technique | | Mixed media |
| | CPIN ŠTEFAN 1919-1971 Anjel okolo 1960 lavírovaní kresba tušom na papieri (...) |
Technique | | Mixed media |
| | CPIN ŠTEFAN 1919-1971 Chlapček s vtáčikom okolo 1960 tuš na papieri Výtvarné (...) |
Technique | | Mixed media |
| | CPIN ŠTEFAN 1919-1971 Pole okolo 1960 akvarel na papieri Výtvarné umenie 24 x (...) |
Technique | | Mixed media |
| | NEZNÁMY SLOVENSKÝ MALIAR Srnec a srnka Rok: okolo 1950 Technika: olej na kartóne Typ diela: Výtvarné umenie Rozmery: 23 x 32 cm Značené: vpravo dole nečitateľne |
Technique | | Mixed media |
| | FABINI JOZEF 1908-1984 Krajina 1964 pastelové ceruzy na papieri Výtvarné (...) |