Technique | | Lithograph |
| | ENGELMANNGottfried Widok opactwa wg Louisa J.F.Villeneuve (1796-1842) sygn. na (...) |
Technique | | Etching |
| | Charles De Lalaissé (1811-?) i Pierre Pelée (1801-1871) wgCharlesa Lemerciera? (...) |
Technique | | Lithograph |
| | ZAROU Victor Pejzaż sygn. p.d. litografia barwna (...) |
Technique | | Lithograph |
| | RAPACKI Józef Uliczny dowcipniś (1926), z teki Z dawnej i niedawnej Warszawy (...) |
Technique | | Lithograph |
| | RAPACKI Józef Handlarz starzyzną (1926), z teki Z dawnej i niedawnej Warszawy (...) |