Technique | | Assembling, Board |
Short description | | Władysław HASIOR (1928-1999) Gwiazda telewizyjna, 1986 asamblaż; 74 x 57 cm; (...) |
Technique | | Watercolour, Gouache |
Short description | | Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999) Kogut i kwiaty, 1954 gwasz, papier; 35 x 49 cm (...) |
Technique | | Acrylic |
Short description | | Janusz ORBITOWSKI (1940-2017) Z cyklu: Ślady, 15/97, 1997 akryl, płótno; 110 x (...) |
Short description | | Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921-2016) Październik, 1965 olej, płótno; 80 x 100 (...) |
Short description | | Aleksander KOBZDEJ (1920-1972) Konstrukcja zielona, 1958 olej, tempera, (...) |