Technique | | Heliogravure |
| | Jan MATEJKO „Album 15 obrazów” Nakładca Franciszek Bondy, Wiedeń 1893 (...) |
Technique | | Etching |
| | Fryderyk Krzysztof DIETRICH (1779-1847) Krakusy konne Pułk 2, 1831 akwaforta, (...) |
Technique | | Engraving, Wood |
| | Utamaro KITAGAWA (1753-1806) Postać grającej kobiety drzeworyt barwny, papier; (...) |
| | Utamaro KITAGAWA (1753-1806) Dwie kobiety drzeworyt barwny, papier; 37,8 x 25 (...) |
| | Artysta nieokreślony japoński, XIX w. Sztuki walki drzeworyt barwny, papier; 35,5 x 23,5 cm (wymiar arkusza) p. g.: stempel (...) |