Józef Bigos i Józef Koszarek |
Technique | | Photograph |
| | 2. Jan SUNDERLAND (1891-1979) Józef Bigos i Józef Koszarek, lata 50. XX w. (...) |
Ichikawa Shinsha I w roli Miuraya Kokone |
Technique | | Engraving, Wood |
| | 4. Utagawa KUNISADA (1786-1864) Ichikawa Shinsha I w roli Miuraya Kokone (...) |
Technique | | Lithograph |
| | 5. Maksymilian FAJANS (1827-1890) Warszawa litografia na tincie, papier; 12,5 (...) |
Technique | | Paper, Cardboard |
| | 6. Hans (Jan Babtiste) I COLLAERT (1566-1628) Aetas aenea (Wiek miedź) Tertia (...) |
Technique | | Lithograph |
| | 7. Monten DIETRICH (1799-1843) Powitanie oddziału litografia podmalowana, (...) |