Józef Bigos i Józef Koszarek |
Technique | | Photograph |
Short description | | 1. Jan SUNDERLAND (1891-1979) Józef Bigos i Józef Koszarek, lata 50. XX w. (...) |
Technique | | Photograph |
Short description | | 2. Jan WESELIK (1923-2005) Galeria, ok. 1960 fotografia czarno-biała, brom, (...) |
Para fotografii - reprodukcje obrazów Tadeusza Makowskiego |
Technique | | Paper, Cardboard |
Short description | | 3. Stanisław KOLOWCA (1904-1968) Para fotografii - reprodukcje obrazów (...) |
Technique | | Lithograph |
Short description | | 11. Julian FAŁAT (1853-1929) Polowanie na łosia zimą - plansza z „Teki (...) |
Ulica Floriańska w Krakowie |
Technique | | Etching |
Short description | | 12. Władysław ZAKRZEWSKI (1903-1944) Ulica Floriańska w Krakowie akwaforta, (...) |