Technique | | Print |
| | Josef VETROVSKY (1897-1944) Spacer vintage print; fotografia czarno-biała, (...) |
Technique | | Print |
| | Frantisek DRTIKOL (1883-1961) Akt klęczącej kobiety vintage print; fotografia (...) |
Kolej warszawsko-wiedeńska |
Technique | | Engraving, Wood |
| | Franciszek KOSTRZEWSKI (1826-1911) Kolej warszawsko-wiedeńska drzeworyt (...) |
Technique | | Lithograph |
| | Kazimierz SICHULSKI (1879-1942) Leopold Staff litografia, papier, 15 x 15 cm (...) |
Technique | | Lithograph |
| | Kazimierz SICHULSKI (1879-1942) Henryk Sienkiewicz litografia, papier, 15 x 15 (...) |