Dwor w Litiatynie (pow. Brzezany) |
Technique | | Photograph |
| | Stanislaw ZURAWSKI (1889-1976) Dwor w Litiatynie (pow. Brzezany), 1937 (...) |
Technique | | Photograph |
| | Janusz CZARNECKI W stoczni, III cw. XX w. fotografia czarno-biala, brom, (...) |
Technique | | Engraving, Wood |
| | Maria HISZPANSKA-NEUMANN (1917 - 1980) Sandomierz - ratusz drzeworyt, papier, (...) |
Technique | | Photograph |
| | Bruno SCHULTZ Akt kobiety na plazy fotografia czarno-biala, brom, papier 29,5 (...) |
Technique | | Lithograph |
| | Antoni KAMIENSKI (1860-1933) Zawaly litografia, papier, 29,5 x 22,5 cm; sygn. (...) |