Ornamentyka u Ś. Ś. Piotra i Pawła |
Technique | | Photograph |
Short description | | 103. Jan BUŁHAK (1876-1950) Ornamentyka u Ś. Ś. Piotra i Pawła, 1914 (...) |
Wieża Kościoła Mariackiego |
Technique | | Lithograph |
Short description | | 109. Józef RAPACKI (1871-1929) Wieża Kościoła Mariackiego litografia barwna, (...) |
Technique | | Photograph |
Short description | | 101. Jan BUŁHAK (1876-1950) Łazienki - taras pałacu fotografia czarno-biała, (...) |
Mazowiecki Hetman Polski Koronny |
Technique | | Lithograph |
Short description | | 105. Stanisław Chomętowski herbu Lis Wojewoda Mazowiecki Hetman Polski Koronny; litografia, papier, 33,3 x 23,3 cm (w świetle oprawy); opisana u dołu: Rys. W. Gerson w Lit. A. Dzwonkowskiego i Sp. Lit. H. Aschenbrenner; faksymilie podpisu S. (...) |
Technique | | Etching |
Short description | | 106. Jakob SUTER (1805-1874) Grodno, 1855 wg G. Brauna, F. Hogenberga, 1575 (...) |