Technique | | Lithograph |
| | Barbara KWAŚNIEWSKA (ur. 1931) litografia, papier 55,5 x 75,5 cm; opisany u (...) |
| | This lot was offered in 9 auctions. The artwork was first auctioned on 2009-02-25 by the auction house Rempex in Warsaw.
Technique | | Graphics |
| | Zdzisław BEKSIŃSKI (1929 - 2005) grafika komputerowa, 66 x 86 cm; sygn. i dat. (...) |
Technique | | Lithograph |
| | Barbara KWAŚNIEWSKA (ur. 1931) litografia, papier 75 x 56 cm; opisana u dołu: (...) |
Technique | | Ink, Indian, Paper |
| | Michał MISIAK (ur. 1973) piórko, tusz, papier, 49 x 35 cm (wymiar arkusza), 20 (...) |
| | This lot was offered in 2 auctions. The artwork was first auctioned on 2009-02-25 by the auction house Rempex in Warsaw.
Technique | | Paper, Cardboard |
| | Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933) linoryt, monotypia, papier, opisany u dołu:" Ero (...) |