Technique | | Bronze |
| | Wacław SZCZEBLEWSKI (1888 - ?) Para rzeźb chłopcow brąz patynowany, wys. 42 i (...) |
| | Malarz nieokreślony, XX w. Podwórze olej, płótno dublowane, 48,5 x 66,5 cm; (...) |
Fryderyk Wilhelm przewodzi w bitwie pod Weissenburgiem dnia 4 sierpnia 1870 |
Technique | | Lithograph |
| | J. WENDLAND (XIX w.) F. KEISER (XIX w.) Fryderyk Wilhelm przewodzi w bitwie (...) |
| | This lot was offered in 2 auctions. The artwork was first auctioned on 2009-01-28 by the auction house Rempex in Warsaw.
Technique | | Etching |
| | Stanisław JAKUBOWSKI (1885 - 1964) Chata akwaforta, papier, 15,2 x 13,7 cm (...) |
Technique | | Engraving, Wood |
| | Stanisław RACZYŃSKI (1903 - ?) Zbójnicy drzeworyt barwny, papier, 28,5 x 21,5 (...) |