Sadzawka Św. Stanisława na Skałce |
| | This artwork has been repeatedly offered in 4 auctions. The artwork was first auctioned on 2008-02-27 by the auction house Rempex in Warsaw.
Technique | | Lithograph |
| | Sadzawka Św. Stanisława na Skałce Cena: 600 zł litografia, papier czerpany, 40 (...) |
Karykatura Miry Zimińskiej |
Technique | | Indian ink |
| | Karykatura Miry Zimińskiej Cena: 1 200 zł tusz, papier, 29 x 26,5 cm; sygn. p. (...) |
Szkice - postaci, ptaków, osłów |
Technique | | Indian ink |
| | Szkice - postaci, ptaków, osłów Cena: 2 000 zł piórko, tusz, piórko naklejone (...) |
Technique | | Indian ink |
| | Tryptyk - rysunek Cena: 5 500 zł tusz, papier, 47,5 x 68 cm; sygn. l. d.: (...) |
Pejzaż północnoafrykański |
Technique | | Indian ink |
| | Pejzaż północnoafrykański Cena: 3 200 zł tusz lawowany na szkicu ołówkiem, (...) |