| | This lot was offered in 2 auctions. The artwork was first auctioned on 2007-09-17 by the auction house Rempex in Warsaw.
Technique | | Oil, Panel |
| | Malarz niokreślony, polski, XX w. Pejzaż olej, tektura, 17 x 22,5 cm; (...) |
| | This lot was offered in 3 auctions. The artwork was first auctioned on 2007-09-17 by the auction house Rempex in Warsaw.
Technique | | Engraving, Wood |
| | Owoce i kwiaty drzeworyt barwny; 23 x 31 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: … (...) |
| | Witold CHOMICZ (1910-1984) Wjazd królewski na Wawel drzeworyt, papier, 28 x 31 (...) |
Odpust przy kościół SS. Norbertanek w Krakowie |
| | Witold CHOMICZ (1910-1984) Odpust przy kościół SS. Norbertanek w Krakowie (...) |
Technique | | Lithograph |
| | Henri MATISSE (1869-1954) Akt litografia, papier, 35,5 x 25,5 cm (w świetle (...) |