Technique | | Etching |
| | LEVE Frederic Louis Barki na Sekwanie akwaforta kolorowana, papier, 17,7 x 26 (...) |
Józef Karbowski w roli Pustelnika |
Technique | | Pencil |
| | WAŚKOWSKI Tadeusz Józef Karbowski w roli Pustelnika w "Klątwie" Słowackiego (...) |
Technique | | Watercolour |
| | KOSSAK Karol Jadą sanie akwarela, papier, 16,5 x 24,5 cm; sygn. p.d: KKOSSAK (...) |
| | This artwork has been repeatedly offered in 3 auctions. The artwork was first auctioned on 2006-06-21 by the auction house Rempex in Warsaw.
Technique | | Lithograph |
| | RENOIR Auguste Pierre Dziewczyna w kapeluszu litografia barwna, papier (...) |
Szkic do kompozycji figuralnej |
| | This artwork has been repeatedly offered in 2 auctions. The artwork was first auctioned on 2006-06-21 by the auction house Rempex in Warsaw.
Technique | | Clay |
| | MALCZEWSKI Jacek Szkic do kompozycji figuralnej piórko, tusz, papier, 19 x (...) |