Technique | | Clay |
| | RÓZGA Leszek Prowincja, 1964 akwaforta, papier, 31 x 48,5 cm (w świetle (...) |
Technique | | Clay |
| | KARWACKI Janusz Rekwizytornia, 1983 mezzotinta, papier czerpany, 29,9 x 30,8 (...) |
Technique | | Photograph |
| | Ulica - na pamiątkę, 1982 fotogram - zestaw 18 fotografii czarno-białych (12 x (...) |
Technique | | Clay |
| | BARTCZAK Andrzej Marian Kamuflaże III, 1985 drzeworyt, papier, 33 x 26,5 cm (w (...) |
Technique | | Watercolour |
| | STAJUDA Jerzy Adam Kompozycja 0112 akwarela, tusz, papier, 21 x 29,3 cm; p.d.: (...) |