Technique | | Oil, Panel |
| | STARZYŃSKI Henryk Pejzaż górski olej, tektura, 23,5 x 34 cm; sygn. p.d.: H (...) |
| | This lot was offered in 2 auctions. The artwork was first auctioned on 2006-04-10 by the auction house Rempex in Warsaw.
Technique | | Etching |
| | ZEISING Ernst Walter Widok na Drezno akwaforta, papier, 15,8 x 24,5 cm (odcisk (...) |
Technique | | Etching, Aquatint |
| | Marino LUSY (1880-1953) -? Uliczka miejska akwaforta, akwatinta, papier z (...) |
Technique | | Etching |
| | HÄGG Herman Axel Miasto portowe akwaforta, papier, 29 x 21 cm (odcisk płyty); (...) |
Technique | | Lithograph |
| | Artysta nieokreślony, XIX w. Panorama Karlovych Var litografia barwna, papier, 23 x 67 cm; 500 (...) |