| | This lot was offered in 2 auctions. The artwork was first auctioned on 2006-03-08 by the auction house Rempex in Warsaw.
Technique | | Etching |
| | EIDRIGEVICIUS StasysOstatnia podróż, 1986akwaforta, akwatinta, papier, 8,7 x (...) |
Kompozycja figuralna z jabłkami |
Technique | | Ink, Indian, Paper |
| | DŁUŻNIEWSKA Emilia Kompozycja figuralna z jabłkami, 1972 piórko tusz, papier, (...) |
Technique | | Etching |
| | KABAŁA Andrzej Getsemani, 1985 akwaforta, papier, 33 x 25 cm (w świetle (...) |
Pejzaż z drutami wysokiego napięcia |
Technique | | Watercolour |
| | Pejzaż z drutami wysokiego napięciaakwarela, flamaster, papier, 18,5 x 28,5 cm (...) |
Portrety z neonami - Seria D |
Technique | | Photograph |
| | Portrety z neonami - Seria DPortrert zbiorowy - Nr 10, 2004 fotografia (...) |