Kobiety w polu - z cyklu Wieś w Gorcach |
Technique | | Engraving, Wood |
| | drzeworyt, papier, 18,8 x 21,8 cm (odcisk płyty); p.d. Kulisiewicz 36; l.d.: (...) |
| | drzeworyt barwny, papier, 42 x 24,4 cm (odcisk płyty) Cena wywoławcza : 800 zł (...) |
| | This artwork has been repeatedly offered in 4 auctions. The artwork was first auctioned on 2006-03-29 by the auction house Rempex in Warsaw.
Technique | | Lithograph |
| | SIEDLECKI Franciszek Anioły litografia barwna, papier, 30,2 x 44 cm (odcisk (...) |
Szkic postaci na tle pejzażu |
Technique | | Watercolour |
| | akwarela, papier, 18 x 22 cm; na odwrocie szkice akwarelą Cena wywoławcza : 1 (...) |
Technique | | Indian ink |
| | piórko, tusz, akwarela, papier, 25 x 31,5 cm; sygn. p.d.: maja Cena wywoławcza (...) |