Technique | | Etching, Aquatint |
| | ELPATOW Igor Tysiąclecie akwaforta, akwatinta, złocenia, papier, 49,5 x 30 cm (...) |
| | This artwork has been repeatedly offered in 2 auctions. The artwork was first auctioned on 2006-02-20 by the auction house Rempex in Warsaw.
Technique | | Mixed media |
| | WAWER Tomasz Hiszpańskie nogi, 1996 technika mieszana, karton, 21 x 30 cm; (...) |
Technique | | Watercolour, Gouache |
| | FIJAŁKOWSKA Elżbieta Zofia Projekt pocztówki akwarela, gwasz, papier, 15,5 x (...) |
Technique | | Serigraph |
| | ARTYMOWSKA ZofiaTroglodyci - Poliformy, 1980serigrafia, papier, 41,7 x 51 cm (...) |
| | KOPEĆ Jerzy Bojaźń i drżenie, 1990 olej, płótno, 114 x 146 cm, sygn. i (...) |