Sadzawka św. Stanisława na Skałce |
| | This lot was offered in 4 auctions. The artwork was first auctioned on 2005-09-21 by the auction house Rempex in Warsaw.
Technique | | Lithograph |
Short description | | WEISS WojciechSadzawka św. Stanisława na Skałcelitografia barwna, papier, 40 x (...) |
Technique | | Lithograph |
Short description | | Niebieski kotlitografia barwna, papier, 50 x 35 cm; sygn. p.d.: Jean Cocteau (...) |
| | This lot was offered in 2 auctions. The artwork was first auctioned on 2005-09-21 by the auction house Rempex in Warsaw.
Technique | | Indian ink |
Short description | | Szkic koni i postacipiórko, tusz, papier, 15,5 x 21,5 cm (w świetle oprawy); (...) |
Technique | | Indian ink |
Short description | | Twarz, 1962tusz, papier, 18,5 x 12 cm (w świetle passe-partout); sygn. i dat. (...) |
Projekt tkaniny ozdobnej z herbami |
Technique | | Watercolour, Gouache |
Short description | | GROTT TeodorProjekt tkaniny ozdobnej z herbamiakwarela, gwasz, kalka naklejona (...) |