Technique | | Gouache |
| | HAJNOSZ MagdalenaWenus 2000gwasz, tusz, papier; 15,5 x 11,5 (w świetle (...) |
Technique | | Indian ink |
| | BRZOZOWSKA-GAWDZIK BarbaraAnastazjatusz, piórko, papier, 46 x 32 cm; (...) |
Technique | | Acrylic |
| | ROJEK MarzenaMoje ekspresyjne jaakryl, płótno, 90 x 70 cm; sygn. p.d. Marzena (...) |
La orde organique (Porządek organiczny) odbitka autorska |
Technique | | Lithograph |
| | SIUDMAK WojtekLa orde organique (Porządek organiczny) odbitka (...) |
Technique | | Gouache |
| | PŁÓCIENNIK HenrykPantofelkigwasz, papier, wym. 49 x 36, 5 cm; |