Technique | | Collage, Paper |
| | technika własna, collage, papier, 11,5 x 8 cm (w świetle passe-partout); sygn. (...) |
Technique | | Etching |
| | HEERMANN ErichAktakwaforta, papier, 24,5 x 11 cm sygn. l. d.: E. HEERMANN (na (...) |
Technique | | Soft ground |
| | MEHOFFER JózefKobieta z kwiatem w ręku miękki werniks, papier, 18,5 x 11,4 cm (...) |
Sztandar kościelny z wizerunkiem Pantokratora |
Technique | | Pencil |
| | kredka, papier, 15 x 9 cm (w świetle oprawy); u dołu napis: NASWIETYPAJHSMI na (...) |
Technique | | Clay |
| | OPAŁKA Henryk Drugi contact, 2004 litografia, papier, 62,5 x 49 cm; sygn. i (...) |