Exlibris Zbisława Michniewicza |
Technique | | Engraving, Wood |
| | GIELNIAK JózefExlibris Zbisława Michniewiczadrzeworyt, papier, 9,5 x 7 cm (w (...) |
Jabłoń - do poezji Rene Char |
Technique | | Ink, Indian, Paper |
| | ŻELECHOWSKA Irena Jabłoń - do poezji Rene Char piórko, tusz, papier, 19 x 14 (...) |
Technique | | Paper, Cardboard |
| | powrót do katalogu poprzedni obiekt Malarz nieokreślony, XX w. Szkicownik ołówek, papier, 19,5 x 16 cm; Cena wywoławcza : 500 zł Numer katalogowy: 113 Dodatkowy opis zawierający 87 kart ze studiami aktu, portretu, kwiatów, zwierząt, pejzaży, narzędzi (...) |
Technique | | Etching |
| | WEJMAN Stanisław Wycieczka do Dębicy 1976 akwaforta, papier, 59 x 43,5 cm; (...) |
Technique | | Lithograph |
| | litografia barwna, papier, 18 x 19 cm (w świetle passe-partout); sygn. śr. g. (...) |