Technique | | Ink, Indian, Paper |
| | WRONIECKI Jan Jerzy Flisacy nad Dunajcem piórko, tusz, papier, 16 x 23,5 cm (w (...) |
Technique | | Watercolour |
| | akwarela, papier, 35,5 x 46,5 cm (w świetle oprawy) na odwrocie napis: Moja (...) |
Pejzaż górski z kościołem |
Technique | | Watercolour |
| | akwarela, papier, 29 x 24 cm (w świetle oprawy) sygn. p.d.: Stefan (...) |
Technique | | Plaster |
| | gips malowany, wys. 15 cm, dł. 16 cm, sygn. S. Popławski 1944 |
Technique | | Pencil |
| | ZARUSKI Mariusz Wiejska kobieta czarna kredka, węgiel, papier żeberkowy, 55,5 (...) |