Technique | | Gouache |
| | ołówek, biały gwasz w światłach, papier jasnoszary, 46 x 62 cm (w świetle (...) |
Technique | | Etching |
| | akwaforta, papier, 16 x 20,5 cm; napis autorski u dołu: e/a Fitness Club VIII (...) |
Technique | | Engraving, Wood |
| | drzeworyt barwny, papier żeberkowy, 24 x 16,5 cm (odcisk płyty); sygn. l.d.: (...) |
Technique | | Pencil |
| | ZARUSKI Mariusz Portret na tle statku kredka, papier żeberkowy, 42 x 27cm; (...) |
Technique | | Watercolour |
| | Malarz nieokreślony (pocz.XX w.) Portret mężczyzny akwarela, papier, 6,5 x 4,5 cm; Miniatura stylizowana na portret sarmacki, na odwrocie napis - H. Jabłonowski - marszałek sejmu. 800 zł |