Prosto przed siebie z cyklu "Tancerka" - Guerrero (VI) |
Technique | | Soft ground |
| | por.: Józef Mehoffer. Katalog wystawy zbiorowej, Muzeum Narodowe w Krakowie XI (...) |
Technique | | Watercolour |
| | akwarela, gwasz, papier, 19,5 x 13 cm (w świetle oprawy), sygn. p.d.: Kamil (...) |
Technique | | Indian ink |
| | piórko, tusz, akwarela, papier, 28,5 x 20 cm (w świetle oprawy); sygn. p.d.: (...) |
Technique | | Indian ink |
| | sygn. i dat. p. g.: Panek 1962, dat p. d.: 9.XI. Cena wywoławcza : 700 zł (...) |
Technique | | Pencil |
| | węgiel, kredka, papier, 35 x 45 cm; sygn. p.d.: Feliks Topolski 18.5.1955 (...) |