Technique | | Lithograph |
| | Sataka, Hangoro: Sharaku színes litográfia, papír31 x 22 (...) |
Technique | | Oil |
| | Ismeretlen: Akt olaj, kasírozott vászon48 x 38 (...) |
A Vorosilov út átépítése a Népstadionnál |
Technique | | Oil |
| | Metykó Gyula (1907-1992): A Vorosilov út átépítése a Népstadionnál olaj, (...) |
Technique | | Watercolour |
| | Dobroszláv József (1932): Földút akvarell, papír33 x 47 cmj.j.l.: Dobroszláv (...) |
Technique | | Oil |
| | Klimó István (1883-1961): Favágó pipával olaj, vászon92 x 66 cmj.j.l.: Klimo (...) |