Technique | | Oil |
| | Hauer, F. B. jelzéssel, 19. sz. vége Velence olaj, vászon 36,5*58 cm j.b.l.: (...) |
Technique | | Oil |
| | 302 - Magyar - Mannheimer Gusztáv (Pest, 1859 - Budapest,1937) Mediterrán (...) |
Technique | | Oil |
| | 304 - Wagner, J. jelzéssel, 1900 körül Holland kikötõ olaj, vászon 75*100 cm (...) |
Technique | | Oil |
| | 306 - Háry Gyula (Zalaegerszeg, 1864 - Budapest,1946) Isola Bella olaj, vászon (...) |
Technique | | Oil |
| | 307 - Háry Gyula (Zalaegerszeg, 1864 - Budapest,1946) Falkenstein látképe (...) |