Technique | | Watercolour |
| | 307 - Koszkol Jenő (Dorog, 1868 - Budapest, 1935) Tuniszi utca akvarell, papír (...) |
Technique | | Oil |
| | 310 - Deák - Ébner Lajos (Pest, 1850 - Budapest, 1934) Vásár olaj, fa (...) |
| | 313 - Kőrösy Lajos (Biharkeresztes, 1910 - ) Római utca olaj, vászon 50*60 cm (...) |
| | 315 - Gimes Lajos (Miskolc, 1886 - 1945) Veszprém, 1932 olaj, vászon 65*55 cm (...) |
Technique | | Pastel |
| | 316 - Poll Hugó (Pest, 1867 - Budapest, 1931) Vízparti táj pasztell, papír (...) |