Technique | | Watercolour |
| | 3 - Emler, Bonaventura Leon (Bécs, 1831 - Róma, 1862) Maria Immaculata, 1856 (...) |
Technique | | Oil |
| | 5 - Orosz ikonfestő, 19. sz. közepe Jézus feltámadása olaj, fa 44,5*36 cm (...) |
Szent Konstantin és Nagy Szent Vazul |
Technique | | Oil |
| | 8 - Orosz ikonfestő, 19. sz. második fele Szent Konstantin és Nagy Szent Vazul (...) |
Technique | | Oil |
| | 9 - Német festő, 1600 körül Golgota olaj, fa 70*57 cm j.n. (...) |
Assissi Szent Ferenc sigmatizációja |
| | 10 - Osztrák festő, 19. sz. eleje Assissi Szent Ferenc sigmatizációja olaj, (...) |