Attribution | | Anonymous |
| | Tételek305 - Magyar festő, 20. sz. eleje Tájkép olaj, vászon 54*60 cm j.n. |
Attribution | | Anonymous |
| | Tételek308 - Magyar festő, 20. sz. első fele Virágzó fák olaj, vászon 72*53 cm j.n. |
| | Tételek323 - Perraud, Claude jelzéssel Nyári munkák, 1930 olaj, vászon 81*100 (...) |
Attribution | | Anonymous |
| | Tételek337 - Magyar festő, 20. sz. eleje Szakállas férfi portréja olaj, vászon 51*40 cm j.n. |
Technique | | Charcoal, Paper |
| | Tételek347 - Pór Bertalan (Bátaszék, 1880 - Budapest, 1964) Ülő férfi akt (...) |