Wessobrunni Mária - kegykép másolat |
Attribution | | Anonymous |
| | Német festo, 18. sz. Wessobrunni Mária - kegykép másolat olaj,vászon kartonra (...) |
Attribution | | Anonymous |
Technique | | Oil, Paper |
| | Német festo, 19. sz. második fele Ifjú férfi olaj, papír 45,5*32,5 cm j.n. (...) |
| | Brettschneider Rudolf, 20. sz. eleje Kertben olaj, vászon 60*80 cm j.j.l.: (...) |
Attribution | | Anonymous |
Technique | | Oil, Cardboard |
| | Francia festo, 20. sz. eleje Akt szobában olaj, karton 68*50 cm (...) |
Technique | | Engraving |
| | Varga jelzéssel, 20. sz. második fele "Liliom" rézkarc, papír 310*235 mm (...) |