A Malgherai erod (Eugen Adam festménye után) |
Technique | | Lithograph |
| | (München, 1826 -1874) A Malgherai erod (Eugen Adam festménye után) litográfia, (...) |
Technique | | Gouache |
| | Itáliai festo A Vezúv kitörése, 1822 gouache, papír8,5*11,5 (...) |
Technique | | Gouache |
| | Német festo, 1800 körül Borozgatók gouache, papír12*10 cmj.n. SZM (...) |
Ifjú hölgy öreg udvarlóval |
Technique | | Gouache |
| | Német festo, 1800 körül - 17. sz. -i holland modorban Ifjú hölgy öreg (...) |
Technique | | Indian ink |
| | lavírozott tus, papír10*13,5 cmj.n. b.l.: 1851b.l.: (...) |