Zabicie Wapowskiego w czasie koronacji Henryka Walezego |
| | Jan Matejko (1838 Kraków - 1893 Kraków) "Zabicie Wapowskiego w czasie (...) |
| | Michał Stańko (1901 Sosnowiec - 1969 Zakopane) Pejzaż tatrzański olej/płótno, (...) |
| | Jakub Zucker (1900 Radom - 1981 Nowy Jork) Kwiaty w wazonie olej/płótno, 51,2 (...) |
| | Artur Markowicz (1872 Kraków - 1934 Kraków) Przy stole, 1913 r. olej/płótno (...) |
Portret chłopca w kapeluszu |
| | Zygmunt Landau (1898 Łódź - 1962 Tel Aviv) Portret chłopca w kapeluszu (...) |