| | Klaudia Świątczak-Pjanka (ur. 1988, Sieradz) Pin up, 2016 r. olej/płótno, 120 (...) |
Technique | | Acrylic |
| | Mirella Stern (ur. 1971, Toruń) Na jedną chwilę, 2016 r. akryl, technika (...) |
Technique | | Acrylic |
| | Paulina Zalewska (ur. 1981, Łódź) Świetlny połów, 2016 r. akryl/płótno, 100 x (...) |
Technique | | Acrylic |
| | Marta Bilecka (ur. 1975, Łódź) Waterland 109-Rivers, 2016 r. akryl/płótno, 50 (...) |