| | Bartłomiej Koter (ur. 1984) MidnightBlue, 2016 r. olej/płótno, 100 x 150 cm (...) |
Technique | | Acrylic |
| | Agnieszka Figurska (ur. 1971) Metropolie 53, 2016 r. akryl/płótno, 80 x 140 cm (...) |
| | Janusz Orzechowski (ur. 1982) Dirty Dancing, 2016 r. olej/płótno, 120 x 110 cm (...) |
Technique | | Acrylic |
| | Adam Wątor (ur. 1970, Myślenice) Towarzysz, 2016 r. akryl/płótno, 100 x 100 cm (...) |
| | Anna Wostruchowaite (ur. 1995, Wilno) Gest, 2016 r. olej/płótno, 100 x 70 cm (...) |