Technique | | Acrylic |
| | Katarzyna Gołębiowska (ur. 1982, Ostrzeszów) 06.10, 2015 r. akryl/płótno, 120 (...) |
| | Maciej Mackiewicz (ur. 1977, Gorzów Wielkopolski) Układ 1402, 2016 r. (...) |
| | Juliusz Kosin (ur. 1989, Częstochowa) Powłoka VII, 2016 r. olej/płótno, 80 x (...) |
Technique | | Acrylic |
| | Maciej Zabawa (ur. 1981) Bez tytułu, 2016 r. akryl/płótno, 100 x 81 cm (...) |
Technique | | Mixed media |
| | Ewelina Ulanecka (ur. 1983, Jelenia Góra) Tokyo Drift, 2016 r. technika (...) |