Technique | | Acrylic |
| | Paulina Zalewska (ur. 1981 r., Łódź) Cow parade, 2015 r. akryl/płótno 90 x 80 (...) |
| | Klaudia Świątczak-Pjanka (ur. 1988 r., Sieradz) Zbłądzony murzynek, 2014 r. (...) |
Technique | | Acrylic |
| | Anna Zalewska (ur. 1985 r., Poznań) Szklana cisza, 2015 r. akryl/płótno 80 x (...) |
Technique | | Acrylic |
| | Aneta Nowak (ur. 1985 r.) Bez tytułu, 2015 r. akryl, olej/płótno, 115 x 70 cm (...) |
Z cyklu Spokojnie, dyptyk |
Technique | | Acrylic |
| | Urszula Kozieł (ur. 1977 r., Częstochowa) Z cyklu 'Spokojnie', dyptyk, 2015 r. (...) |