| | Jan Dobkowski (ur. 1942 r.) "Żyj!!!", 1990 r. olej, akryl/płótno, 120 x 160 cm (...) |
| | Jerzy Mierzejewski (1917 - 2012) "Jugosławia II", 1985 r. olej/płótno 140 x (...) |
Technique | | Oil |
| | Aleksandra Jachtoma (ur. 1932 r.) Bez tytułu, 1985 r. olej/sklejka, 26,5 x (...) |
Technique | | Mixed media |
| | Danuta Urbanowicz (ur. 1932) Kompozycja, 1963 r. kolaż, technika (...) |
Technique | | Oil, Panel |
| | Zbysław Marek Maciejewski (1946 - 1999) Chłopiec w ogrodzie, 1997 r. (...) |