Równowartościowe systemy nr 29 |
Technique | | Mixed media |
| | SOSNOWSKI Kajetan SOSNOWSKI KajetanRównowartościowe systemy nr 29, 1976 - 87 (...) |
Technique | | Oil, Paper |
| | Kobieta, 2004 r.monotypia, olej/papier, 29 x 20,5 cm (w św. p. p.) sygnowana i (...) |
Strona Mowy Anielskiej, 1999 r. |
Technique | | Crayons, Paper |
| | BAUER Anna Maria Strona Mowy Anielskiej, 1999 r. tusz, gwasz, pastel/papier, (...) |
| | Tygrysie oko 2005 r.olej/płótno, 70 x 54 cm sygnowany i datowany p. d.: ````Ow (...) |
Technique | | Acrylic |
| | CYRONEK Anna Obraz, 1996 r. akryl/płótno, 100 x 81 cm sygnowany, datowany i (...) |