Pałac i park w Obroszynie koło Lwowa |
Technique | | Oil, Panel |
| | BATOWSKI KACZOR Stanisław Pałac i park w Obroszynie koło Lwowa, 1921 olej, (...) |
Technique | | Pastel |
| | WYGRZYWALSKI Feliks Michał Modlący się Arabowie pastel, tektura, 50 x 72 cm (...) |
Technique | | Oil, Panel |
| | MRÓZ-ŁĘKAWSKI Tadeusz Koleją przez góry, 1936 olej, tektura, 20 x 26 cm sygn. (...) |
Martwa natura z pierwiosnkiem |
Technique | | Oil, Panel |
| | UKLEJOWA Wanda Martwa natura z pierwiosnkiem, 1978 olej, tektura, 41 x 50 cm (...) |
Kobieta z kieliszkiem szampana |
| | USABAL Y HARNÁNDEZ Luiz Kobieta z kieliszkiem szampana, 1910 olej, płótno, (...) |