| | This artwork has been repeatedly offered in 2 auctions. The artwork was first auctioned on 2009-06-20 by the auction house Desa Dom Auckcyjny in Krakow.
Technique | | Oil, Cardboard |
| | MISKY Ludwik Kapitel Miedzioryt, 21,5 x 14,7 cm, sygn. l.d. ołówkiem: (...) |
Technique | | Watercolour |
| | LACHUR Zdzisław Roman Tusz, akwarela, papier, 28,5 x 41 cm, sygn. l.d.: (...) |
Ojciec wrócił do domu z cyklu: Alkoholizm |
Technique | | Watercolour |
| | LACHUR Zdzisław Roman Tusz, akwarela, papier, 42 x 30 cm, sygn. p.d.: (...) |
Kościół z Syryni w Katowicach |
Technique | | Engraving, Wood |
| | STELLER Paweł Drzeworyt barwny, 29 x 20 cm, sygn. oł. p.d.: P. Steller 1939; (...) |
Cud mniemany czyli Krakowiacy i górale |
Technique | | Ink, Indian, Paper |
| | CZECZOT Andrzej Cud mniemany czyli Krakowiacy i górale 1794-1978 Tusz, papier, (...) |