| | Maria Danielak Jezioro 2018, olej, płótno, 92 x 62 cm, sygn. na odwrocie |
| | Maria Danielak Xięga, 2017 olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie: Maria (...) |
DANIELAK Maria
Bezkresna pościel |
| | Maria Danielak Bezkresna pościel, 2017 olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na (...) |
DANIELAK Maria
Podwieczorek |
| | Maria Danielak Podwieczorek, 2016 olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie: (...) |
| | Maria Danielak Listki, 2016 olej, płótno, 54 x 73 cm, sygn. na odwrocie: (...) |